Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
|
Púchov – Považská Bystrica
|
od utorka (11.6.) do piatku (21.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
|
Púchov – Horní Lideč
|
Zmena nástupišťa!
od štvrtku (13.6.) do piatku (9.8.)
Viď informáciu TU!
|
|
126
|
Žilina – Rajec
|
|
Žilina – Bytčica
|
v pondelok (17.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
|
Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Zmena nástupišťa a meškanie vlakov!
od pondelka (17.6.) do piatku (21.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
130
|
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
|
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Vajnory
|
Zmena nástupišťa a meškanie vlakov!
od pondelka (10.6.) do nedele (23.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
|
Podunajské Biskupice – Nové Košariská
|
v utorok (18.6.)
od 10:15 do 13:45 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
133
|
Trnava – Sereď
|
|
Trnava - Sereď
|
v utorok (18.6.) a stredu (19.6.),
vždy od 8.50 do 14.20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
|
Nováky – Prievidza
|
v utorok (18.6.)
od 8:40 do 13:15 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
|
(Leopoldov –) Alekšince – Lužianky/Koniarovce
|
v sobotu (22.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
|
Handlová – Remäta
|
v stredu (19.6.) a štvrtok (20.6.),
vždy od 7:30 do 12:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
|
Zvolen os. st. – Kriváň
|
od pondelka (17.6.) do piatku (21.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
|
Breznička – Poltár
|
v utorok (18.6.)
od 7:25 do 18:55 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
|
Vrútky – Martin
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (17.6.)
od 8:00 do 13:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Čremošné – Banská Bystrica
|
od utorka (18.6.) do štvrtku (20.6.) a
v sobotu (23.6.) a nedeľu (24.6.)
Viď informáciu TU!
|
|
Martin – Príbovce–Rakovo
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (20.6.) a piatok (21.6.),
vždy od 7:40 do 13:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Vlkanová – Sliač kúpele
|
vo štvrtok (20.6.) a piatok (21.6.),
vždy od 8:50 do 12:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
|
Rimavská Baňa – Rimavská Sobota
|
v stredu (19.6.) a štvrtok (20.6.),
vždy od 8:20 do 12:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
180
|
Žilina – Košice
|
|
Ľubochňa – Ružomberok
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (20.6.) a piatok (21.6.)
od 7:30/7:35 do 12:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
|
Drienovská Nová Ves – Prešov
|
v pondelok (17.6.) a utorok (18.6.),
vždy od 8:30 do 19:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
v stredu (19.6.)
od 8:30 do 13:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
||
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
|
Michaľany – Úpor
|
vo štvrtok (20.6.),
od 8:35 do 14:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|