Trať
|
Trať - úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
116
|
Kúty – Trnava
|
|
Jablonica - Smolenice
|
v stredu (10.6.) a štvrtok (11.6.),
vždy od 8.30 do 14.00 hod.
|
126
|
Žilina – Rajec
|
|
Lietavská Lúčka - Rajec
|
v pondelok (8.6.), štvrtok (11.6.), piatok (12.6.),
vždy od 7.00 do 15.00 hod.
|
127
|
Žilina – Čadca – Svrčinovec zastávka – Mosty u Jablunkova ČD ***
|
|
Krásno nad Kysucou - Kysucké Nové Mesto
|
nepretržitá výluka (???)
od pondelka (8.06.) 0.00 do nedele (14.6.) 24.00 hod.
|
|
Kysucké Nové Mesto - Čadca
|
od pondelka (8.06.) 19.40 do nedele (14.6.) 24.00 hod.
Vlak R 400 Excelsior nie je obmedzený výlukou!
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
|
Komárno - Zlatná na Ostrove
|
v utorok (9.6.)
od 7.50 do 14.00 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
|
Chotín - Komárno
|
v pondelok (8.6.)
od 8.10 do 13.00 hod.
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
|
Bánovce nad Bebravou - Trenčín
|
nepretržitá výluka
od pondelka (8.6.) 0.00 do nedele (14.6.) 24.00 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Lenartovce – Bánréve MÁV
|
|
Jablonov nad Turňou - Lipovník
|
v pondelok (8.6.) a utorok (9.6.),
vždy od 10.00 do 14.30 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
|
|
Dolný Kubín - Párnica
|
v pondelok (8.6.)
od 8.30 do 14.00 hod.
|
|
Kraľovany - Párnica
|
v utorok (9.6.)
od 8.30 do 14.00 hod.
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
|
Poprad-Tatry - Starý Smokovec
|
od utorka (9.6.) do štvrtka (11.6.),
vždy od 8.20 do 13.30 hod.
|
|
Poprad-Tatry - Veľký Slavkov
|
od utorka (9.6.) do štvrtka (11.6.),
Vždy od 8.20 do 13.30 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
|
Studený Potok - Tatranská Lomnica
|
v pondelok (8.6.)
od 8.50 do 14.10 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
|
Humenné - Strážske
|
v pondelok (8.6.) a utorok (9.6.),
vždy od 8.20 do 14.10 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
|
Nižný Hrabovec – Vranov nad Topľou
|
v stredu (10.6.),
vždy od 8.20 do 12.30 hod.
|
|
BEZ ZÁRUKY – SLEDUJTE AKTUÁLNE INFORMÁCIE!
|