Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Trenčianske Bohuslavice – Trenčín
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (15.5.), štvrtok (17.5.)
a piatok (18.5.)
|
Púchov – Považská Bystrica
|
Zmena nástupišťa!
od piatku (18.5.) do nedele (20.5.)
|
Trenčianske Bohuslavice – Trenčín
|
Zmena nástupišťa!
v nedeľu (20.5.)
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Lúky pod Makytou – Horní Lideč
|
Zmena nástupišťa!
od stredy (16.5.) do piatku (18.5.),
vždy od 7:00 hod. do 13:00 hod.
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Meškanie vlakov!
od stredy (2.5.) do utorka (15.5.)
|
Meškanie vlakov!
v piatok (18.5.)
|
130
|
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
|
Trnovec nad Váhom – Tvrdošovce
|
Meškanie vlakov!
v piatok (18.5.),
od 8:00 do 14:00 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Nové Zámky –Hurbanovo
|
v utorok (15.5) a stredu (16.5.)
vždy od 8:10 do 13:50 hod.
|
137
|
Bratislava-Petržalka – Kittsee ÖBB
|
Bratislava–Petržalka – Bruck a. d. Leitha ÖBB
|
v sobotu (19.5.) a nedeľu (20.5.)
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
Trenčín – Bánovce nad Bebravou
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (14.5.) od 8:00 hod.
do štvrtku (17.5.) do 17:00 hod.
|
145
|
Horná Štubňa – Prievidza
|
Chrenovec – Handlová
|
v pondelok (17.5.) a utorok (18.5.)
vždy od 7:20 do 14:35 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lenartovce – Tornaľa
|
od pondelka (14.5.) do piatku (18.5.),
vždy od 7:10 do 16:40 hod.
|
Moldava nad Bodvou mesto – Čečejovce
|
v pondelok (14.5.)
od 8:00 do 12:40 hod.
|
Moldava nad Bodvou mesto – Moldava nad Bodvou
|
v stredu (16.5.) a piatok (18.5.),
vždy od 8:00 do 12:40 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Breznička – Zlatno
|
v pondelok (14.5.)
od 7:25 do 12:30 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Diviaky – Horná Štubňa
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (15.5.)
od 8:10 do 16:50 hod.
|
Diviaky – Odb. Dolná Štubňa
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (16.5.)
od 8:10 do 13:30 hod.
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (17.5.)
od 8:10 do 13:30 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Brezno – Tisovec
|
v utorok (15.5.), stredu (16.5.)
a piatok (18.5.),
vždy od 9:20 do 13:50 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Turany – Kraľovany
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (14.5.)
od 8:10 do 13:30 hod.
|
Liptovský Mikuláš – Liptovský Hrádok
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (14.5.) a utorok (15.5.),
vždy od 7:40 do 13:30 hod.
|
Kraľovany – Ľubochňa
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (15.5.)
od 8:15 do 14:05 hod.
|
Ružomberok – Liptovská Teplá
|
Zmena nástupišťa!
v stredu (16.5.)
od 10:00 do 12:00 hod.
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (17.5.)
od 8:10 do 9:50 hod.
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (17.5.)
od 10:30 do 12:20 hod.
|
183
|
Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Štrbské Pleso
|
Vyšné Hágy – Štrbské Pleso
|
v pondelok (14.5)
od 8:00 do 14:00 hod.
|
184
|
Starý Smokovec – Tatranská Lomnica
|
Starý Smokovec - Tatranská Lomnica
|
od utorka (15.5.) do piatku (18.5.),
vždy od 8:00 do 14:00 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Hanušovce nad Topľou – Čierne nad Topľou
|
v pondelok (14.5.) a utorok (15.5.),
vždy od 9:10 do 14:10 hod.
|
193
194
|
Prešov – Humenné
|
Prešov – Bardejov
|
Prešov – Kapušany pri Prešove
|
v stredu (16.5.) a štvrtok (17.5.),
vždy od 8:00 do 13:40 hod.
|
|