Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Bratislava hl. st. – Pezinok
|
Zmena CP a odrieknuté vlaky!
od soboty (6.4.) do nedele (14.4.)
|
Ilava – Ladce
|
Zmena CP a odrieknuté vlaky!
od pondelka (8.4.) do stredy (10.4.)
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Nové Mesto nad Váhom – Čachtice
|
od pondelka (8.4.) do štvrtku (11.4.),
vždy od 7:50 do 13:00 hod.
|
Vrbovce – Veselí nad Moravou ČD
|
od pondelka (8.4.) do štvrtku (11.4.),
vždy od 7:15 do 14:00 hod.
|
125
|
Púchov – Horní Lideč ČD
|
Púchov – Horní Lideč
|
Zmena nástupišťa!
od pondelka (25.2.) do stredy (12.6.)
|
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
Zlatná na Ostrove – Komárno
|
v sobotu (13.4.) a nedeľu (14.4.),
vždy od 8:00 do 14:50 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Nové Zámky – Bajč
|
vo štvrtok (11.4.) a piatok (12.4.)
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
Handlová – Remäta
|
od utorka (9.4.) do štvrtku (11.4.),
vždy od 7:35 do 12:25 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lovinobaňa – Lučenec
|
v utorok (9.4.)
od 8:15 do 18:05 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Breznička – Zlatno
|
v pondelok (8.4.)
od 7:25 do 12:30 hod.
|
Zlatno – Utekáč
|
od utorka (9.4.) do piatku (12.4.),
vždy od 8:45 do 13:25 hod.
|
170
|
Vrútky – Zvolen
|
Čremošné – Banská Bystrica
|
Odklony vlakov!
od pondelka (1.4.) do utorka (16.4.)
|
172
|
Banská Bystrica – Červená Skala
|
Brezno – Polomka
|
od pondelka (8.4.) do piatku (12.4.)
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Prakovce – Gelnica
|
od pondelka (8.4.) do štvrtku (11.4.),
vždy od 9:10 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Brezno – Pohronská Polhora/Tisovec
|
od pondelka (8.4.) do piatku (12.4.),
|
180
|
Žilina – Košice
|
Turany – Kraľovany
|
Zmena nástupišťa!
v pondelok (8.4.)
od 8:20 do 12:20 hod.,
|
Vrútky nákl. st. – Turany
|
Zmena nástupišťa!
v utorok (5.4.) a stredu (10.4.),
vždy od 8:20 do 12:20 hod.
|
Ružomberok – Liptovská Teplá
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (11.4.) a piatok (12.4.),
vždy od 7:30 do 14:30 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Kraľovany – Dolný Kubín
|
od pondelka (8.4.) do stredy (10.4.)
|
Dolný Kubín – Oravský Podzámok
|
vo štvrtok (11.4.) a piatok (12.4.)
vždy od 7:20 do 13:40 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Kežmarok – Spišská Belá zast.
|
v stredu (10.4.)
vždy od 6:50 do 12:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
Poprad–Tatry – Studený Potok
|
vo štvrtok (11.4.) a piatok (12.4.)
vždy od 7:15 do 11:15 hod.
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Michalovce – Strážske
|
v pondelok (8.4.)
od 10:30 hod. 15.30 hod.
|
Bánovce nad Ondavou – Michalovce
|
vo štvrtok (11.4.)
od 10:20 hod. 17.20 hod.
|
193
|
Prešov – Humenné
|
Čierne nad Topľou – Vranov nad Topľou
|
od pondelka (8.4.) do piatku (12.4.)
|
|