Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
116
|
Kúty – Trnava
|
Kúty – Šaštín–Stráže
|
v utorok (11.05.)
od 08:00 do 13:25 hod.
|
Šelpice – Trnava
|
v stredu (12.05.) a štvrtok (13.05.),
vždy od 09:20 do 13:30 hod.
|
128
|
Čadca – Makov
|
Čadca – Turzovka
|
v pondelok (10.05.) a utorok (11.05.),
vždy od 7:30 do 14:30 hod.
|
Turzovka – Makov
|
v piatok (14.05.)
od 7:30 do 13:30 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Orechová Potôň – Dunajská Streda
|
v pondelok (10.05.) a utorok (11.05.),
vždy od 10:30 do 13:50 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno
|
Hurbanovo – Komárno
|
v stredu (12.05.) a štvrtok (13.05.),
vždy od 08:10 do 14:00 hod.
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
Ivanka pri Nitre – Nitra
|
v utorok (11.05.)
od 08:25 do 14:40 hod.
|
Nitra – Lužianky
|
v stredu (12.05.) a štvrtok (13.05.),
vždy od 09:00 do 14:00 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Kozárovce – Hronský Beňadik
|
od pondelka (10.05.) do štvrtku (13.05.),
vždy od 08:40 do 15:40 hod.
|
v sobotu (15.05.) a nedeľu (16.05.),
vždy od 08:40 do 15:15 hod.
|
153
|
Zvolen os. st. – Šahy – Čata
|
Zvolen os. st. – Dobrá niva
|
Nepretržitá výluka!
od piatku (07.05.) od 07:30 hod.
do utorka (11.05.)
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Lučenec – Fiľakovo
|
od pondelka (10.05.) do štvrtku (13.05.),
vždy od 08:05 do 11:50 hod.
|
Podrečany – Tomášovce
|
v piatok (14.05.)
od 08:10 do 09:50 hod.
|
Fiľakovo – Hajnáčka
|
v sobotu (15.05.) a nedeľu (16.05.),
vždy od 07:45 do 11:30 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Poltár – Zlatno
|
od pondelka (10.05.) do piatku (14.05.),
vždy od 07:25 do 12:30 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Sobota – Jesenské
|
v pondelok (10.05.) a utorok (11.05.),
vždy od 07:45 do 12:10 hod.
|
Tisovec – Hnúšťa
|
od stredy (12.05.) do piatku (14.05.),
vždy od 08:10 do 11:50 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Svit – Poprad–Tatry
|
v sobotu (15.05.) a nedeľu (16.05.),
vždy od 07:00 do 19:00 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do pondelka (31.05.2021)
|
191
193
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
Prešov – Humenné
|
Strážske – Humenné
|
v piatok (14.05.)
od 10:40 do 15:25 hod.
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
Kapušany pri Prešove – Raslavice
|
v pondelok (10.05.)
od 07:30 do 14:30 hod.
|
Raslavice – Bardejov
|
v utorok (11.05.)
od 07:20 do 13:00 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Dlhé nad Cirochou – Stakčín
|
od pondelka (10.05.) do štvrtku (13.05.),
vždy od 08:00 do 12:10 hod.
|