Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
121
|
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
|
Vaďovce – Stará Turá
|
od pondelka (13.11.) do stredy (15.11.),
od 7:20 do 12:45 hod.
|
130
|
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Vajnory
|
Meškanie a zmena nástupíšť!
od soboty (4.11.) od 8:20 hod.
do utorka (14.11.) 14:50 hod.,
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Dunajská Streda – Dolný Štál
|
Nepretržitá výluka!
od piatku (17.11.) od 10:30 hod.
do nedele (19.11.) do 16:00 hod.
|
133
|
Leopoldov – Galanta; Trnava – Sereď
|
Trnava - Sereď
|
v utorok (14.11.) a stredu (15.11.),
vždy od 8:50 do 14:20 hod.
|
135
|
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
|
Nové Zámky – Bajč
|
v pondelok (13.11.),
od 8:10 do 16:30 hod.
|
v utorok (14.11.) a stredu (15.11.),
vždy od 8:10 do 13:40 hod.
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
Trenčín – Bánovce nad Bebravou
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (9.10.) do piatku (17.11.)
|
od soboty (18.11.) do sobotu (25.11.)
vždy od 8:20 do 18:00 hod.
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Podhájska – Beša
|
v pondelok (13.11.) a utorok (14.11.),
vždy od 8:40 do 13:20 hod.
|
Beša – Kalná nad Hronom
|
v stredu (15.11.)
od 8:40 do 13:30 hod.
|
Podhájska – Lok
|
vo štvrtok (16.11.)
od 7:45 do 13:20 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Blhovce – Jesenské
|
v utorok(14.11.) a stredu (15.11.),
vždy od 8:40 do 11:15 hod.
|
Hajnáčka – Blhovce
|
vo štvrtok (16.11.)
od 8:40 do 11:15 hod.
|
162
|
Lučenec – Utekáč
|
Lučenec – Breznička
|
od piatku (3.11.) od 7:30 hod.
do utorka (14.11.) do 17:00 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Tisovec - Hnúšťa
|
Nepretržitá výluka!
od soboty (11.11.) od 8:00 hod.
do piatku (17.11.)
|
180
|
Žilina – Košice
|
Liptovská Teplá – Výh. Paludza
|
Zmena nástupišťa!
vo štvrtok (16.11.)
od 12:00 do 16:50 hod.
|
Zmena nástupišťa!
v sobotu (18.11.)
od 8:00 do 13:00 hod.
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
Kraľovany – Párnica
|
od soboty (11.11.) do pondelka (13.11.)
od 8:10 do 16:10 hod.
|
v utorok (14.11.)
od 8:10 do 13:50 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
od pondelka (13.11.) do štvrtku (16.11.),
vždy od 7.35 do 15.20 hod.
|
185
|
Poprad Tatry – Plaveč; Studený Potok – Tatranská Lomnica
|
Podolínec – Stará Ľubovňa
|
v pondelok (13.11.) a utorok (14.11.),
vždy od 7.00 do 15.00 hod.
|
vo štvrtok (16.11.),
od 7.00 do 11.30 hod.
|
194
|
Prešov – Bardejov
|
Kapušany pri Prešove – Raslavice
|
v pondelok (13.11.)
od 7:30 do 14:00 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Dlhodobá výluka v pracovných dňoch!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
Dlhé nad Cirochou – Stakčín
|
od pondelka (6.11.) do piatku (1.12.)
|
|