Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 26.01. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
M������������V - zobrazeno 7 z 17 
|1-10| |11-20|
Skončil sa štrajk maďarských železničiarov
Bratislava  25. februára (ZSSK) - Dnes o 9.00 h sa skončil štrajk maďarských železničiarov. Počas nasledujúcich hodín sa obeh súprav vlakov osobnej dopravy dostane do súladu s grafikonom vlakovej dopravy a vlaky pôjdu podľa platného cestovného poriadku cez všetky pohraničné prechodové železničné stanice zo Slovenska do Maďarska. Cestujúcim, ktorí si zakúpili cestovné doklady, budú vrátené peniaze v plnej výške zaplatených cestovných dokladov.

Štrajk maďarských železničiarov sa skončil

  Bratislava 7. februára (ZSSK) - Dnes o 12.00 h sa skončil štrajk maďarských železničiarov. Počas nasledujúcich hodín sa obeh súprav vlakov osobnej dopravy dostane do súladu s grafikonom vlakovej dopravy a vlaky pôjdu podľa platného cestovného poriadku cez všetky pohraničné prechodové železničné stanice zo Slovenska do Maďarska.

Maďarskí železničiari naďalej štrajkujú

 BRATISLAVA 5. februára (ZSSK) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s., prispôsobila organizáciu vlakov osobnej dopravy štrajku maďarských železničiarov tak, aby vnútroštátne i medzinárodné vlaky naďalej jazdili, s výnimkou do a z Maďarska. Vlaky jazdia podľa cestovného poriadku, avšak len po hranicu s Maďarskom. Z pohraničných prechodových staníc vlaky idú opačným smerom vo svojich pravidelných trasách.

 

Pre štrajk v Maďarsku budú zmeny vo vedení vlakov

Bratislava 16. decembra (ZSSK) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. oznamuje, že vzhľadom na ohlásený nepretržitý štrajk na Maďarských železniciach (MÁV), ktorý sa začne v pondelok 17. decembra 2007 od 6.00 hodiny ráno, dôjde k zmenám vo vedení medzištátnych vlakov diaľkovej dopravy.

Štrajk na železnici v Maďarsku

Bratislava 6. novembra (ZSSK) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) oznamuje, že 7. novembra 2007 v ranných hodinách sa uskutoční štrajk maďarských železničiarov, čo spôsobí zastavenie dopravy približne na 2 hodiny na celom území Maďarska.
 

Štrajk na železnici v Maďarsku

BRATISLAVA 25. októbra (ZSSK) - Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) oznamuje, že dnes 25. októbra 2007 v ranných hodinách sa uskutoční štrajk železničných zamestnancov na území Maďarska, čo spôsobí zastavenie dopravy približne na 2 hodiny na celom území Maďarska. Štrajk sa dotkne aj niektorých medzištátnych vlakových spojení prechádzajúcich cez územie Slovenskej republiky.

Zajtra bude štrajk železničiarov v Maďarsku

Zajtra ráno sa medzi šiestou a ôsmou hodinou uskutoční štrajk maďarských železničiarov.

Oznámil to odborový predák Mozdonyvezetők Szakszervezete (MOSZ). Z dôvodu štrajku budú meškať aj vlaky smerujúce do Slovenskej republiky. Týka sa to aj ranného vlaku EC 174 Budapešť - Bratislava - Praha - Berlín - Hamburg-Altona.

Ďalšie informácie:

http://www.mav.hu/hirek/hir.php?mid=1471f4643672ed


Home