Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 21.04. 2024
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
Redakcia
100 dní magazínu ŽELEZNIČNÉ.INFO
Peter, 05.01.2008 (2953 prečítané)

Priatelia,

uplynulo sto dní odkedy uzrel svetlo sveta magazín o železniciach na Slovensku ŽELEZNIČNÉ.INFO.
 

 

    Keď som sa v septembri 2007 rozhodol zriadiť tento web nevedel som, akú odozvu to bude mať. Za uplynulých sto dní som však dospel k názoru, že magazín ŽELEZNIČNÉ.INFO si našiel svojich priaznivcov. Dokazujú to aj štatistické údaje, ktoré potvrdzujú narastajúcu návštevnosť, aj keď počet návštevníkov sa nedá pochopiteľne porovnávať s veľkými webmi. No mojim cieľom nebola masová návštevnosť. Chcem, aby každý návštevník našiel aspoň základné údaje o železniciach na Slovensku. Samozrejme, že každému vyhovieť sa nedá a mnoho informácií tu zatiaľ nie je. Postupne tu však budú pribúdať ďalšie zaujímavé informácie, aktuality a reportáže. Mojim najväčším nepriateľom je čas, ktorého mnoho nemám. 
 

   Čo pripravujem na najbližšie obdobie? Nuž, rád sa podelím o fotoreportáže z výstavby V. koridoru a premeny našich železničných staníc v Bratislave-Rači až po Nové Mesto nad Váhom. Samozrejme, že budú pokračovať informácie o ďalších železničných staniciach, tratiach a železničných objektoch, t. j. mostoch a tuneloch. Zaspomíname na zraz historických vozidiel v roku 2006 a 2007. Pozorne budeme spoločne sledovať dianie o budúcnosti ŽS Cargo a o pripravovaných projektoch, najmä TEN-T. Priebežne budem dopĺňať fotografie do fotoalbumov elektrických a motorových rušňov a vozňov, o ktorých zároveň uvediem základné údaje.  

Rýchlik Horehronec

Záverom by som ešte raz poďakoval všetkým návštevníkom a obzvlášť tým, ktorí svoj názor vyjadrili aj v ankete. Celkom sa vyjadrilo 27 ľudí, z ktorých 17 hodnotilo tento magazín o železniciach kladne. Šesť návštevníkov malo opačný názor. Ak má niekto konkrétny návrh, ktorý mi pomôže skvalitniť prácu, môže na prezentáciu svojho návrhu využiť knihu návštev alebo elektronickú poštu.


Home