Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 24.03. 2023
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
Redakcia
Zmeny na stránkach magazínu o železniciach na Slovensku ŽELEZNIČNÉ.INFO
Peter, 30.01.2008 (2601 prečítané)

    Pravidelní návštevníci si možno všimli niektoré zmeny, ktoré som vykonal na stránkach magazínu o železniciach na Slovensku ŽELEZNIČNÉ.INFO.
 

 

1. Prvou zmenou bolo zriadenie diskusného fóra, v ktorom som založil niekoľko tém. Je to aj náhrada za knihu návštev, ktorú som zablokoval. Príspevky do diskusie môžu vkladať všetci prihlásení návštevníci. Nečakám, že sa tu spustí živá diskusia, ale každý má možnosť za dodržiavania Všeobecných podmienok diskutovať a vkladať svoje príspevky do jednotlivých diskusných tém. Všeobecné podmienky slúžia predovšetkým na ochranu návštevníkov magazínu o železniciach na Slovensku ŽELEZNIČNÉ.INFO a určujú základné pravidlá správania sa. Podobné všeobecné podmienky sú v platnosti aj na iných weboch. Do diskusie budem prispievať aj ja, a to najmä bežnými informáciami a postrehmi z prevádzky, pre ktoré sa neoplatí vypisovať samostatný článok.

2. Druhou zmenou je možnosť čítať niektoré články len po prihlásení. Všetky zverejnené články možno čítať a sú dostupné tak ako predtým, len je potrebné sa zaregistrovať a prihlásiť sa. Prístup do fotoalbumov nebude blokovaný a tieto sú prístupné všetkým návštevníkom.

3. Zaregistrovaný a prihlásený návštevník získa možnosť vkladať príspevky do diskusie k článkom a v diskusnom fóre pod vlastnou prezývkou, takže sa pod jeho prezývkou nebude môcť vyjadrovať nikto iný.

4. Registrovaní a prihlásení návštevníci môžu taktiež naplno využiť komfort fotoalbumov, kde sa dajú fotografie usporiadať podľa zadaných požiadaviek, napr. podľa abecedy, podľa poradového čísla rušňa a pod. Toto je pre neprihlásených návštevníkov nefunkčné.

5. Registrovaní návštevníci môžu využívať e-mailovú službu. Prostredníctvom e-mailov sa môžu dozvedieť o novinkách na stránkach. Pri registrácii je preto potrebné vyplniť e-mailovú adresu. V prípade zabudnutia hesla systém vygeneruje návštevníkovi nové heslo, ktoré mu bude zaslané na uvedený e-mail.

6. Založil som novú anketu, ktorá je pre mňa lakmusovým papierikom. Redakčný systém phpRS umožňuje vytvoriť skutočnú redakciu. Takže máte možnosť vyjadriť svoj prípadný záujem o spoluprácu.

Home