eleznin.info pro PDA eleznin.info pro PDA - 26.11. 2022
Home | Top 10 | Vyhadvanie |
Osobn������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ doprava
Mimoriadna situcia na eleznici vo Vysokch Tatrch a Bratislave
admin, 23.07.2008 (4416 pretan)

 (Bratislava/Vysoké Tatry) elezniná spolonos Slovensko, a. s., informuje o prerušení osobnej elezninej dopravy. K prerušeniu dopravy došlo vo Vysokých tatrách a v Bratislave z dôvodu spadnutých stromov na elezninú tra.
 

Vysoké Tary

Od 8.25 hod. je prerušená osobná elezniná doprava vo Vysokých Tatrách v úseku Studený Potok – Tatranská Lomnica. Dôvodom prerušenia dopravy sú spadnuté stromy na elezninú tra, následkom prudkej víchrice. Do obnovenia elezninej dopravy je pre cestujúcich zabezpeená náhradná autobusová doprava.

Bratislava

Z dôvodu popadaných stromov je skomplikovaná elezniná doprava aj v Bratislave medzi stanicami Bratislava Nové Mesto – Bratislava hlavná stanica. Z tohto dôvodu budú vlaky InterCity vlaky 402 Šariš a 405 Tatran meška pribline 30 minút. Osobné vlaky z a do Komárna chodia odklonom cez elezninú stanicu Bratislava Raa.

 

Home