Železničné.info pro PDA Železničné.info pro PDA - 13.08. 2022
Home | Top 10 | Vyhľadávanie |
V������������luky 2017
Výluky na tratiach ŽSR s NAD
admin, 29.10.2017 (2606 prečítané)

Výluky na tratiach Železníc Slovenskej republiky (ŽSR) s náhradnou autobusovou dopravou (NAD) a informácie o iných obmedzeniach osobnej dopravy v týždni od 30.10.2017 do 5.11.2017.
                        
Cestujete vlakom? Zistite si, či na Vašej trati nie sú výluky vlakovej dopravy.
V 44. týždni od pondelka 30. októbra do nedele 5. novembra 2017 budú tieto výluky s NAD.

 
Číslo trate
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
Úsek trate
Dátum a čas výluky/obmedzenia
121
Nové Mesto nad Váhom – Vrbovce – Velká nad Veličkou ČD
Vaďovce – Stará Turá
v utorok (31.10.) a štvrtok (2.11.),
vždy od 7:20 do 12:45 hod.
Viď informáciu TU!
130
Bratislava – Štúrovo – Szob MÁV
Bratislava hl. st. –Bratislava–Vajnory
Meškanie a zmena nástupíšť!
od soboty (4.11.) od 8:20 hod.
do utorka (14.11.) 14:50 hod.,
Viď informáciu TU!
131
Bratislava – Komárno
Kvetoslavov – Lehnice
v pondelok (30.10.) a piatok (3.11.),
od 9:30 do 14:30 hod.
Viď informáciu TU!
135
Nové Zámky – Komárno – Komárom MÁV
Hurbanovo – Chotín
v utorok (31.10.)
od 8:10 do 12:40 hod.
Viď informáciu TU!
140
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
Komjatice – Ivanka pri Nitre
v sobotu (4.11.) a nedeľu (5.11.),
vždy od 8:20 do 14:40 hod.
Viď informáciu TU!
143
Trenčín – Chynorany
Trenčín – Bánovce nad Bebravou
Nepretržitá výluka!
od pondelka (9.10.) do piatku (17.11.)
Viď informáciu TU!
150
Nové Zámky – Zvolen
Lok – Levice
vo štvrtok (2.11.) a piatok (3.11.),
Viď informáciu TU!
Šurany – Úľany nad Žitavou
v sobotu (4.11.) a nedeľu (5.11.),
Viď informáciu TU!
160
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
Moldava n. B. mesto – Čecejovce
v pondelok (30.10.)
od 10:20 do 13:40 hod.
Viď informáciu TU!
162
Lučenec – Utekáč
Lučenec – Breznička
od piatku (3.11.) od 7:30 hod.
do utorka (14.11.) do 17:00 hod.
Viď informáciu TU!
170
Vrútky – Zvolen
Vlkanová – Zvolen os. st.
v pondelok (30.10.) a utorok (31.10.),
Viď informáciu TU!
Banská Bystrica – Zvolen os. st.
v piatok (3.11.)
Viď informáciu TU!
Diviaky – Príbovce–Rakovo
Zmena nástupišťa!
v pondelok (30.10.) a štvrtok (2.11.),
vždy od 7:30 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
Príbovce–Rakovo – Diviaky
Zmena nástupišťa!
v utorok (31.10.) a piatok (3.11.),
vždy od 7:30 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
171
Diviaky – Zvolen
Kremnica – Zvolen os. st.
v utorok (31.10.)
od 7.15 do 14.15 hod.
Viď informáciu TU!
174
Brezno – Jesenské
Tisovec - Hnúšťa
od štvrtku (2.11.) od 8:00 hod.
do stredy (8.11.) do 18.00 hod.
Viď informáciu TU!
180
Žilina – Košice
Liptovská Teplá – Výh. Paludza
Zmena nástupišťa!
v stredu (1.11.) a štvrtok (2.11.),
vždy od 8:00 do 15:00 hod.
Viď informáciu TU!
188
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
Sabinov – Plaveč
v pondelok (30.10.)
od 7:00 hod. do 16:30 hod.,
Viď informáciu TU!
196
Humenné – Stakčín
Snina – Stakčín
Dlhodobá výluka v pracovných dňoch!
od utorka (18.4.) do odvolania
Podrobnosti o výluke TU!
Zdroj:   ŽSR    ZSSK    RegioJet
 
Autobusy NAD premávajú podľa platného cestovného poriadku ŽSR. Autobusy NAD zastavujú spravidla v blízkosti železničných staníc a zastávok. V autobusoch NAD bude obmedzená preprava bicyklov, detských kočiarov a cestujúcich na invalidnom vozíku.
 
Výluky spôsobujú meškanie vlakov.
 
Informácie o výlukách v zahraničí sú uvedené TU!
 

Vzhľadom na zvýšený počet cestujúcich v tomto období ZSSK vypraví dva mimoriadne rýchliky.
 
Cestovný poriadok  mimoriadnych vlakov ZSSK
vypravených z dôvodu
Sviatku všetkých svätých, resp. Pamiatky zosnulých
(otvor v novom okne v png)
BA --> KE
mimoriadne rýchliky
KE --> BA
27.10.2017
< - - IDE - - >
01.11.2017
R 11609
stanica
R 11610
13:34
Bratislava hl. st.
20:20p
13:40
Bratislava–Vinohrady
20:15
14:05
Trnava
19:51
14:18
Leopoldov
19:38
14:31
Piešťany
19:25
14:44
Nové Mesto nad Váhom
19:12
15:01
Trenčín
19:51
15:08
Trenčianska Teplá
18:43
15:20
Púchov
18:25
15:48
Považská Bystrica
18:10
16:30
Žilina
17:36
16:48
Vrútky
17:16
17:02
Kraľovany
17:02
17:18
Ružomberok
16:46
17:40
Liptovský Mikuláš
16:27
18:10
Štrba
15:57
18:26
Poprad–Tatry
15:42
18:45
Spišská Nová Ves
15:22
19:12
Margecany
14:54
19:27
Kysak
14:38
19:37p
Košice
14:25
p - príchod
 
 

Home