Číslo trate
|
Trať, na ktorej je výluka, resp. obmedzenie dopravy
|
|
Úsek trate
|
Dátum a čas výluky/obmedzenia
|
|
116
|
Kúty – Trnava
|
|
Šelpice – Trnava
|
v utorok (08.09.) a štvrtok (10.09.),
od 09:20 do 13:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Senica – Smolenice
|
v piatok (11.09.)
od 08:15 do 13:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
131
|
Bratislava – Komárno (Dopravca RegioJet)
|
|
Veľký Meder – Zemianska Olča
|
v pondelok (07.09.) a utorok (08.09.),
vždy od 09:00 do 14:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
135
|
Nové Zámky – Komárno
|
|
Nové Zámky – Komárno
|
v stredu (09.09.)
od 08:10 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
140
|
Nové Zámky – Prievidza; Zbehy – Jelšovce
|
|
Šurany – Ivanka pri Nitre
|
vo štvrtok (10.09.)
od 08:30 do 14:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
141
|
Leopoldov – Kozárovce
|
|
Alekšince – Lužianky
|
v utorok (08.09.) a stredu (09.09.),
vždy od 08:35 do 15:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
145
|
Prievidza – Horná Štubňa
|
|
Chrenovec – Handlová
|
od pondelka (07.06) do nedele (13.09.),
vždy od 08:05 do 18:00 hod.
|
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
|
Kozárovce – Hronský Beňadik
|
vo štvrtok (10.09.) a piatok (11.09.),
vždy od 08:40 do 15:40 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
153
|
Zvolen os. st. – Šahy – Čata
|
|
Dobrá Niva – Krupina
|
od pondelka (07.09.) do stredy (09.09.),
vždy od 07:00 do 17:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
|
Fiľakovo – Blhovce
|
v pondelok (07.09), utorok (08.09.), štvrtok (10.09.)
a piatok (11.09.),
vždy od 07:40 do 10:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Zvolen os. st. – Stožok
|
v pondelok (07.09.)
od 09:30 do 11:25 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Zvolen os. st. – Vígľaš
|
v utorok (08.09.)
od 09:30 do 11:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Lučenec – Holiša
|
v stredu (09.09.)
od 08:15 do 19:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
171
|
Zvolen – Diviaky
|
|
Hronská Dúbrava – Kremnica
|
od pondelka (07.09.) do piatku (11.09.),
vždy od 07:15 do 15:30 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
|
Brezno – Pohronská Polhora
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (08.009.) od 07:30 hod.
do stredy (09.09.) do 16:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
181
|
Kraľovany – Trstená
|
|
Podbiel – Tvrdošín
|
v utorok (08.09.) a stredu (09.09.),
vždy od 07:40 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Dlhá nad Oravou – Tvrdošín
|
vo štvrtok (10.09.) a piatok (11.09.),
vždy od 07:40 do 14:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
Nepretržitá výluka!
od pondelka (06.07.2020) od 08:10 hod.
do nedele (31.01.2021) do 18:00 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
188
|
Košice – Plaveč – Čirč – Muszyna PKP
|
|
Veľký Šariš – Sabinov
|
v pondelok (07.09.)
od 08:10 do 13:10 hod.
Viď informáciu TU!
|
|
Kysak – Drienovská Nová Ves
|
v utorok (08.09.) a stredu (09.09.),
vždy od 08:40 do 13:50 hod.
|
|
191
|
Michaľany – Medzilaborce mesto – Lupków PKP
|
|
Michaľany – Úpor
|
vo štvrtok (10.09.) a piatok (11.09.),
vždy od 08:30 do 14:20 hod.
Viď informáciu TU!
|
|