Číslo trate
|
Trať
|
Úsek trate s výlukou
|
Dátum a čas výluky
|
100
|
Bratislava hl.st. - Marchegg ÖBB - Viedeň ÖBB
|
Bratislava hl.st. - Marchegg ÖBB
|
v utorok (30.5.)
od 8:20 do 14:45 hod.
|
120
|
Bratislava – Žilina
|
Bratislava hl. st. – Bratislava–Rača
|
Výluka a Meškanie vlakov!
od pondelka (29.5.) do stredy (31.5.)
|
Púchov – Žilina
|
Dlhodobá výluka!
od pondelka (27.2.) do piatku (14.7.)
|
127
|
Žilina – Čadca – Mosty u Jablunkova ČD
|
Žilina – Krásno nad Kysucou – Čadca
|
Meškanie vlakov!
od pondelka (23.5.) do štvrtku (8.6.),
vždy od 6:30 do 19:30 hod.
|
131
|
Bratislava – Komárno
|
Zemianska Olča – Zlatná na Ostrove
|
v utorok (30.5.) a stredu (31.5.),
vždy od 9:30 do 14:30 hod.
|
143
|
Trenčín – Chynorany
|
Trenčín – Chynorany
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (23.5.) do pondelka (31.7.)
|
150
|
Nové Zámky – Zvolen
|
Šurany – Úľany nad Žitavou
|
od štvrtku (1.6.) do soboty (3.6.),
od 8:00 do 18:00 hod.
|
v nedeľu (4.6.)
od 8:00 do 14:10 hod.
|
160
|
Zvolen – Košice; Moldava n. B. mesto – Moldava n. B.
|
Moldava n. Bodvou mesto – Veľká Ida
|
v pondelok (29.5.) a utorok (30.5.),
vždy od 10:30 do 13:35 hod.
|
Moldava n. Bodvou mesto – Čečejovce
|
v stredu (31.5.) a štvrtok (1.6.),
vždy od 10:20 do 13:40 hod.
|
Lovinobaňa – Kriváň
|
Meškanie vlakov!
od pondelka (8.5.) do pondelka (31.7.),
vždy od 7:10 do 18:55 hod.
|
173
|
Červená Skala – Margecany
|
Gelnica – Margecany
|
vo štvrtok (1.6.) a piatok (2.6.),
vždy od 9:30 do 14.00 hod.
|
174
|
Brezno – Jesenské
|
Rimavská Baňa – Rimavská Sobota
|
od pondelka (29.5.) do stredy (31.5.),
od 8:00 do 12:15 hod.
|
Rimavská Sobota – Jesenské
|
vo štvrtok (1.6.) a piatok (2.6.),
od 7:45 do 12:10 hod.
|
180
|
Žilina – Košice
|
Varín – Vrútky
|
od pondelka (29.5.) do stredy (31.5.)
a v piatok (2.6.)
od 8:00 do 11:30 hod.
|
182
|
Štrba – Štrbské Pleso
|
Štrba - Štrbské Pleso
|
od pondelka (29.5.) do stredy (31.5.),
vždy od 8:35 do 14:20 hod.
|
196
|
Humenné – Stakčín
|
Snina – Stakčín
|
Nepretržitá výluka!
od utorka (18.4.) do odvolania
|
|